Säkylä

Kunnanhallitus

2016

      Henkilökohtainen
varajäsen
Puheenjohtaja  
Pelttari Marko   Kesk. Rantala Hannu
Pyhän Henrikintie 380, 27750 KÖYLIÖ
puh. 040 485 9048;
marko.pelttari@sakyla.fi
     
 
Varapuheenjohtaja  

Rautiainen Pekka
Kaislatie 7, 27800 SÄKYLÄ
puh. 040 705 1980;
pekka.rautiainen@sakyla.fi

  SDP Mäkinen Jari, kiinteistönhoitaja
 
Jäsenet:
 
Kuusisto Timo, mv / yrittäjä  Kesk. Kauppi Kullervo (Kok.)
Nummelantie 178, 27820 SÄKYLÄ
puh. 02 867 3232, 050 562 6851;
timo.kuusisto@sakyla.fi
Luoto Tarmo, yrittäjä, vanhempi konstaapeli evp.   Kesk. Majava Mikko, toimiupseeri
Toivontie 6, 27800 SÄKYLÄ
puh. 02 867 0503, 040 536 0994;
tarmo.luoto@sakyla.fi
     
 
Markkula Maarit   PS Järvinen Jaana
Alankontie 40, 27840 KÖYLIÖ
puh. 050 5259 065;
maarit.markkula@evira.fi
     
       
Muhonen Heidi   Kok. Antikainen Päivi
Puhosrannantie 12, 27820 SÄKYLÄ
puh. 050 400 3839;
heidi.muhonen@gmail.com
     
       
Männistö Mika
Vuorenmaantie 32, 27860 KÖYLIÖ
puh. 050 522 0193;
m.mannisto@hotmail.com
  Kesk. Kantola Henri
   
Peltonen Päivi, toimistonhoitaja   Kesk. Hoppendorff Seila, estenomi
Nummelantie 102, 27820 SÄKYLÄ
puh. 02 865 4812, 050 572 7292
paivi.peltonen@sakyla.fi
     
   
Puisto Timo, sähköinsinööri   Vas. Salo Raimo, eläkeläinen
Tiiliuuninkuja 4, 27800 SÄKYLÄ
puh. 050 338 5395
timo.puisto@sakyla.fi
     
   
Reko Sirkku, yrittäjä   Kesk. Käri Anna-Liisa
Aronkulmantie 81, 27920 SÄKYLÄ
puh. 02 867 3658, 050 591 3323
sirkku.reko@sakyla.fi
 
     
Vanha-Rauvola Heli   SDP Henriksson Irmeli
Mäntytie 8, 27840 KÖYLIÖ
puh. 041 548 1616;
heli.vanha-rauvola@sakyla.fi